A.Z.B., s.r.o. - mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice České Budějovice

Hlinská 415/23, 370 01 České Budějovice Jihočeský kraj

Web: www.azb-zayml.cz
IČO: 25153242
DIČ: CZ25153242
Email: zayml@azb-zayml.cz
Telefon: +420 387 425 563 - kancelář
Mobil: +420 602 408 721 - pan Zayml

Sociální sítě

Kategorie

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

  • Naše firma zajišťuje přepravu zboží v rámci Evropy. Ke splnění zákaznických požadavků využíváme různé typy vozidel z naší flotily, od dodávek až po návěsové soupravy. Pro vnitrostátní a mezinárodní přepravy využíváme více než 30 vlastních vozidel. Jsme připraveni plnit veškeré požadavky našich zákazníků. Spolupráce s kvalitními subdodavateli je pro nás samozřejmostí.

Rozvoz zboží do 15 tun

  • Stejně jako u mezinárodní dopravy jsme připraveni splnit zákaznické požadavky i na území České republiky. Samozřejmostí je pojištění přepravy proti odcizení, poškození nebo či zničení.

Skladování

  • Skladování je součástí logistických služeb naší firmy. Skladové prostory se snažíme mít vybavené moderní technikou, aby splňovaly velmi přísná kritéria pro skladové hospodaření.

Stavba a pronájem party stanů

  • Vaším nejlepším řešením pro akce konané venku je pronájem party stanů. Ty Vám zaručí úspěšnou akci za každého počasí. Stabilní konstrukce jsou samozřejmostí, proto je bezpečí všech Vašich hostů zaručeno. Party stany nabízíme v různých rozměrech, vybírat můžete z velikostí 5m x 5m, 10m x 10x a 15m x 15m. Zařídíme i nábytek, osvětlení či vytápění stanu.

Úklid komunikací

  • Naše firma zajišťuje pravidelný úklid komunikací, chodníků a ostatních ploch v Českých Budějovicích a blízkém okolí.

Odeslat poptávku nebo dotaz

4+5=
(kontrola proti robotům)